دوره آموزشی ورژن بعدی تو- بخش اول

Your Next Version

از {{model.count}}
19,900,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دوره آموزشی ورژن بعدی تو یک دوره آموزشی دانلودی متشکل از 65 ویدئو و 2 کتاب پی دی اف می باشد که پس از پرداخت بلافاصله قابل دانلود می باشد.در بخش اول تعداد 35 فایل ارایه شده است. عزیزان پس از تهیه دوره وارد کلاسهای آنلاینی میشن که بصورت مادام العمر برگزار میشه.در این بخش صحبتهای برخی از عزیزان رو تماشا میکنیم و در ادامه با محتویات دوره آشنا میشیم.
دوره ورژن بعدی تو بخش اول _ شامل 35 ویدئو می باشد که پس از پرداخت قابل دانلود میباشد و شما همیشه آنها را در پروفایل خود خواهید داشت.

1- ویدئو شماره یک- ذهن شرطی شده- مدت این ویدئو 96 دقیقه است. در این ویدئو با عملکرد ذهن آشنا شده و می آموزید که فرد هنگام تولد در ذهنش چه اطلاعاتی هست و با در قرار گرفتن در محیط شرطی شده و با مفاهیمی چون پارادایم آشنا میشوید و متوجه میشوید که پارادایم چطور زندگی انسان را کنترل میکند و ..

2- ویدئو شماره دو-ذهن جهانی- مدت این ویدئو 88 دقیقه است. در این ویدئو عملکرد ذهن آگاه و نیمه آگاه و ارتباط آن با ذهن جهانی یا یونیورسال مایند مورد بررسی قرار میگیرد و ...

3-ویدئو شماره سه- یادگیری هوشمند-قسمت اول- مدت این ویدئو 37 دقیقه است.

4- ویدئو شماره چهار- یادگیری هوشمند قسمت دوم- مدت این ویدئو 64 دقیقه است.

5- ویدئو شماره پنج- یادگیری هوشمند قسمت سوم- مدت این ویدئو 30 دقیقه است. در بخش یادگیری هوشمند با یادگیری و مکانیزم یادگیری انسان آشنا شده و یاد می گیریم چطور از مطالب و دانش افراد استفاده کنیم.

6- ویدئو شماره شش- هوش هیجانی- مدت این ویدئو 68 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم که چطور انسان به هر اتفاق خارجی معنی میدهد و در فرکانس خاصی قرار میگیرد ؛ در واقع آن فرکانس را تولید میکند.

7- ویدئو شماره هفت- قوانین طبیعت- قسمت اول - مدت این ویدئو 96 دقیقه است.

8- ویدئو شماره هشت- قوانین طبیعت- قسمت دوم- مدت این ویدئو 106 دقیقه است. در ویدئو های قوانین طبیعت چرخه ناصحیح و صحیح کسب نتایج، قوانین طبیعت چون :قانون ارتعاش، جذب، قطبیت و ..... را می آموزیم و یاد میگیریم چطور همسو با قوانین طبیعت باشیم.

9-ویدئو شماره نه- نگرش- مدت این ویدئو 52 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم نگرش چه هست و چطور میتوان نگرش مثبت داشت و آن را تمرین کرد.

10- ویدئو شماره ده- آگاهی و هوشیاری- مدت این ویدئو 100 دقیقه است. در این ویدئو با استفاده از ترسیم ذهن و تداعی اتفاقاتی که برای ما رخ داده، یاد میگیریم که چطور سطح هوشیاری خودمان را افزایش دهیم.

11- ویدئو شماره یازده- پارادایم شیفت- مدت این ویدئو 75 دقیقه است. در این ویدئو با بالا بردن سطح هوشیاری متوجه میشیم که ما در طی مسیر زندگی چه اتفاقاتی را تجربه کردیم و اطلاعات چطور زندگی ما کنترل میکرده و میکنه و پارادایمهای جدید را جایگزین کنیم.

12- ویدئو شماره دوازده- هدفگذاری- مدت این ویدئو 107 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم که چطور هدفمان را صحیح انتخاب کنیم و در طی مسیر همیشه با شوق فراوان زندگی کنیم.

13- ویدئو شماره سیزده - عادتها- مدت این ویدئو 79 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم عادتها چطور شکل می گیرند و چطور میتوان با استفاده از شناخت مکانیزم کارکرد ذهن عادتهای جدید را در ذهن نیمه آگاه تثبیت کرد.

14- ویدئو شماره چهارده- مدیتیشن- مدت این ویدئو 41 دقیقه است. در این ویدئو با مدیتیشن ویپاسانا آشنا شده و می آموزیم چطور این مدیتیشن را انجام دهیم.

15- ویدئو شماره پانزده- تصویر سازی- مدت این ویدئو 46 دقیقه است. در این ویدئو از آنجایی که دیگه با عملکرد ذهن آشنا هستیم یاد میگیریم تصاویر منفی از کجا می آیند و یاد میگیریم که از فاکتور ذهنی قدرتمندی که انسان بهش مجهز هست(imagination)چطور استفاده کنیم و چطور تصویر سازی  کنیم.

16- ویدئو شماره شانزده- ایگوییک سلف- قسمت اول- مدت این ویدئو 65 دقیقه است.

17- ویدئو شماره هفده- ایگوییک سلف- قسمت دوم- مدت این ویدئو 70 دقیقه است. در بخش ایگوییک سلف یاد میگیریم که وقتی انسان وارد دنیا میشود بخشی از خود یا همان (self) را که مسیئول حفظ موقعیت و حضور فیزیکی فرد در دنیا هست مجهز میشود. با دانستن این علم میتوانیم بهترین رابطه را با دیگران برقرار کنیم و برنده هر رابطه ای باشیم چه در روابط عشقی و چه در روابط اجتماعی و ....

18- ویدئو شماره هیجده- تغییر- مدت این ویدئو 69 دقیقه است. با تماشای این ویدئو یاد میگیریم که واقعا چطور به سمت مثبت و جلو تغییر کنیم.

19- ویدئو شماره نوزده- هوش مالی - قسمت اول- مدت این ویدئو 69 دقیقه است.

20- ویدئو شماره بیست- هوش مالی - قسمت دوم- مدت این ویدئو 34 دقیقه است. در بخش هوش مالی یاد میگیریم که مشکل اصلی بی پولی افراد زیادی در جامعه چیه و با استراتژیهای مختلف زندگی مالی آشنا میشویم.

21- ویدئو شماره بیست و یک - رابطه میان قوانین طبیعت و زندگی و کسب و کار- مدت این ویدئو 102 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم که اگر در هارمونی با قوانین طبیعت رفتار کنیم همیشه زندگی شخصی و کاری عالی خواهیم داشت.و یاد میگیریم که این روابط چه هستند.

22- ویدئو شماره بیست و دو- عبور از ترس و شروع یک کسب و کار و عملی کردن ایده- مدت این ویدئو 70 دقیقه است.

23- ویدئو شماره بیست و سه- اصول پایه ای فعالیت در فضای مجازی- مدت این ویدئو 32 دقیقه است. در این ویدئو با اصول فعالیت در فضای مجازی اجتماعی آشنا میشی و  می آموزید که چگونه در آن فعالیت کرده و خود را به افراد بشناسانید.

24- ویدئو شماره بیست و چهار- اصول پایه ای فروش- مدت این ویدئو 61 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیری که اصلا فروش چه هست و ما چرا می فروشیم و هدف از فروش چه هست و چطور میشود آن را افزایش داد و تبدیل به یک فروشنده حرفه ای شد.

25- ویدئو شماره بیست و پنج - نرمهای اجتماعی- مدت این ویدئو 29 دقیقه است. در این ویدئو یاد میگیریم که چطور بپذیریم که نرم های اجتماعی تغییر کرده و خودمان را طوری برنامه ریزی کنیم تا از پیشرفت اجتماع عقب نمانیم.

26- ویدئو شماره بیست و شش- برندسازی و کسب محبوبیت و فروش عالی- مدت این ویدئو 35 دقیقه است. در این ویدئو با چند تکنیک مهم و اصول پایه ای  برند شدن و موفقیت در زندگی شخصی و کاری آشنا میشی و می آموزید که چطور از آنها استفاده کنید.

27- ویدئو شماره بیست و هفت- خطاهای شناختی انسان- مدت این ویدئو 123 دقیقه است. حال که در ویدئوهای آغازین دوره با انسان و اینکه اون چطور کار میکنه آشنا شدید با خطاهای سیستم وی هم آشنا میشوید. انسان هم مثل همه سیستمها و ماشینهای دیگر باگها و خطاهایی دارد که باعث میشود تصمیماتی را در زندگی اخذ کند که اصلا بنفعش نباشد. با بیست و شش خطای مهم شناختی انسان آشنا شده و خودتان را بیشتر میشناسید. یاد گرفتن خطاهای سیستمی انسان کمک بزرگی در فروش و کمک کردن به دیگران را میتواند برای شما به ارمغان بیاورد.یادگرفتن این خطاها در برقراری روابط سازنده با دیگران معجزه میکند.

28- ویدئو شماره بیست و هشت- خطای شناختی مقابله در برابر تغییر روتین وآموخته های قبلی. مدت این ویدئو 48 دقیقه است. یکی از خطاهای مهم شناختی مهم انسان بیشتر مورد بحث و بررسی قرار میگیرد. بر طرف کردن این خطا به فرد کمک میکند در برابر تغییر مثبت و به سمت جلو مقاومت از خود نشان دهد و گامی موثر در پارادایم شیفت است.

29- ویدئو شماره بیست و نه- از بین بردن ترس از صحبت کردن در جمع یا جلوی دوربین.مدت این ویدئو 43 دقیقه است.

30- ویدئو شماره سی- ورکشاپ تهران- قسمت اول. مدت این ویدئو  61 دقیقه است.

31- ویدئو شماره سی و یک- ورکشاپ تهران - قسمت دوم- مدت این ویدئو 61 دقیقه است.

32- ویدئو شماره سی و دو - ورکشاپ تهران -قسمت سوم- مدت این ویدئو 50 دقیقه است.

33- ویدئو شماره سی و سه- ورکشاپ تهران - قسمت چهارم- مدت این ویدئو  22 دقیقه است.

34- ویدئو شماره سی و چهار - ورکشاپ تهران - قسمت پنجم- مدت این ویدئو  22 دقیقه است.

35- ویدئو شماره سی و پنج- ورکشاپ تهران- قسمت ششم- مدت این ویدئو  15 دقیقه است. در ویدئوهای ورکشاپ تهران این موارد را می آموزیم: فرکانس، ارتعاش، سفر ذهنی، یادگیری ماندگار، قوانین طبیعت انسان، ماندن در هدف و دلسرد نشدن ،فروش و برندسازی و ...

perfect

314 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...