در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

مشکلی را حل کنید و درآمد کسب کنید

تعداد امتیاز: 1

مشکلی را حل کنید و درآمد کسب کنید

مشکلی را حل کنید و درآمد کسب کنید

چکیده :

اگر بتوانید مشکلات بزرگتری را حل کنید، قادر خواهید بود درآمد بیشتری کسب کنید.

پول چیزی نیست جز یک ایده، و انرژی است که وجود داشته و میان مردم رد و بدل میشود. واحد پول را هم نامش را Currency  گذاشتند؛ یعنی چیزی که در جریان است و انتشار دارد؛ درست مانند جریان انرژی الکتریکی که باید همیشه در جریان باشد و جاری باشد. پول انرژی است که مردم در برابر دریافت انرژی از نوع دیگر، آن را به دیگران میدهند. همه ایده ها، اجسام، چیزهایی که در دنیا وجود دارد؛ انرژی است ولی در قالب ارتعاش متفاوت. 

 هدف از ایجاد یک کسب و کار همانا برآورده ساختن نیاز دیگران است و این نیاز باید از طریق فعالیت و کاری انجام شود که عاشق آن هستید، زیرا کسب رضایت قلبی از انجام کار مورد نظر در اولویت قرار دارد. زندگی همه انسانها به یکدیگر وابسته است و این رابطه و وابستگی هر روز بیشتر و بیشتر میشود. هر روز که از خواب بیدار میشوید به ساعتتان نگاه میکنید، سپس رختخوابتان را مرتب میکنید و دست و صورتتان را میشویید، مسواک میزنید، از اجاق گاز، توستر،برق،کبریت، نان و... استفاده میکنید. همه این موارد در مدت کوتاهی اتفاق می افتد و همه این خدمات و کالاها توسط دیگران تولید شده و در اختیار شما قرار گرفته شده. آیا میتوانید بدون گوشی هوشمندتان زندگی کنید؟ آیا فکر میکنید گوشی هوشمندتان بیشتر از مقدار پولی که بابت آن پرداخته اید ارزش دارد؟ امروزه زندگی انسان بیش از هر موقع دیگر به یکدیگر پیوند خورده و هر روزه خواسته هایمان توسط بسیاری از افراد و شرکتها برآورده میشود. هر چه وابستگی و ارتباط میان انسانها بیشتر باشد، فرصت خدمات رسانی نیز بیشتر میشود و در واقع این نکته نشان میدهد که روز به روز فرصتهای شغلی بیشتری ایجاد میشود، زیرا خواسته های افراد روز به روز در حال افزایش است.

همه مواردی که به آن اشاره شده و خدمات و تولیداتی که انسان آنها را خلق کرده، همگی آنها مشکلی از مشکلات انسانها را حل کرده است. بنابرین اگر بدنیال راه اندازی یک کسب و کار هستید، باید خوب با دقت به زندگی خودتان و محیط اطرافتان، جامعه و یا کل دنیا و زندگی انسانها دقت کنید؛ آیا مشکلی وجود دارد که شما بتوانید آن را حل کنید. شاید آن مشکل ؛ مشکل شما هم باشد، پس اگر بتوانید یکی از مشکلات تان را شناسایی و آن را حل کنید، بنابرین این راه حل این مشکل را که مشکل خیلی های دیگر هم هست را به دیگران ارائه کنید.

همین الان یک دفترچه یادداشتی را برداشته و بمدت چند روز بهمراه داشته و بدقت زندگی خود و سایرین را مورد بررسی قرار دهید. همه مشکلات بزرگ و مشترک میان شما و دیگران را یادداشت کنید، سپس آنها را بر اساس اهمیت آنها و بزرگ بودنشان ؛ اولویت بندی کنید. پس از چند روز فکر کردن به این موضوع متوجه خواهید شد که مشکلات زیادی را کشف کردید. سپس یکی از آنها را که واقعا مشتاق به برطرف کردن آن هستید را انتخاب کنید.

بر روی دفترچه تان آن مشکل را مشخص کرده و سپس تمام تمرکزتان را بر روی مطالعه و بررسی آن مشکل بپردازید. کتابهایی که در مورد آن نیاز دارید را گرفته و مطالعه کنید، همه مطالب علمی و آموزشی که در مورد آن موضوع میتوانید پیدا کنید را مطالعه کنید و همه  آموزش های لازم را بگذرانید. پس از مدت زمان کوتاهی ؛ خواهید دید که تبدیل به یک کارشناس و صاحبنظر در آن موضوع میشوید و شخصی خواهید بود که میتواند ایده های جدیدی را از خود تولید کند و بالاخره موفق خواهید شد که مشکل مورد نظر را حل کنید. بلافاصله راه حلی که برای حل آن مشکل کشف کرده اید را در اختیار دیگران قرار دهید. خواهید دید که ؛ دیگران در مقابل دریافت خدمات و راه حل، حاضرند به شما ، پرداخت کنند.

 

برای آشنایی با کسب و کار اینستاگرامی این کتاب رایگان را اینجا دانلود کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان