در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

چگونه هرچیزی را یاد گرفته و به آن عمل کنید

تعداد امتیاز: 0

چگونه هرچیزی را یاد گرفته و به آن عمل کنید

خرید محصول چگونه هرچیزی را یاد گرفته و به آن عمل کنید

خرید دانلودی محصول با قیمت 29,000 تومان

تقریبا همه افراد میدانند که برای کسب موفقیت شان باید چه اقداماتی را انجام دهند، ولی آن اقدامات را انجام نمیدهند. بعنوان مثال؛ همه افراد از این نکته آگاه هستند که ورزش نقش اساسی در سلامتی شان دارد و باید ورزش کنند، ولی آمار نشان میدهد که تعداد بسیار کمی از افراد به ورزش منظم می پردازند. وقتی از آنها علت ورزش نکردن را می پرسید، پاسخ قانع کننده ای ارائه نمی کنند، ولی همه آنها عمیقا می خواهند که ورزش کنند و به فواید آن در تضمین سلامتی شان ایمان دارند.

همه افراد عاشق این هستند که به وزن دلخواهشان برسند. بسیاری از آنها هم رژیمهای سخت غذایی را آغاز میکنند ولی بعد از مدتی ناگهان متوجه میشوند که به وزن و رژیم غذایی سابق بازگشته اند.

برخی ها هم با عشق و علاقه فراوان فراگیری حرفه و دانش جدید را آغاز می کنند و پس از مدتی متوجه میشوند که باصطلاح در آن رشته و حرفه استعداد ندارند و قادر به یادگیری آن نیستند؛ این افراد از این نکته غافلند که ؛ یادگیری هیچ ارتباطی با استعداد ندارد.

بسیاری هم به کتاب خواندن علاقه دارند، ولی واقعا نمیدانند که چطور از یک کتاب صحیح استفاده کنند. کتابی را شروع میکنند و قبل از اینکه آن را به پایان برسانند ، رهایش میکنند .

در همه موارد مطرح شده فوق؛ بنظر میرسد  در برابر انجام دادن آنچه که نسبت به ضرورت انجام دادن آن یقین داریم، مقاومتی وجود دارد و اراده لازم در انجام دادن آن وجود ندارد. 

 در کتاب چگونه هرچیزی را یادگرفته و به آن عمل کنید به ابهامات فوق با اشاره به نکات علمی و نتایج تحقیقات، پاسخ داده شده و اگر شما هم جز افرادی هستید که یک یا همه موارد فوق در مورد تان صدق میکند، استفاده از این کتاب میتواند تحول بزرگی در زندگی فردی و حرفه تان ایجاد کند.

 

 

 

کلیه محصولات سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشند. حتی بدون هیچ دلیلی هم میتوانید درخواست بازگشت وجه پرداخت شده را داشته باشید.

خرید محصول چگونه هرچیزی را یاد گرفته و به آن عمل کنید

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان