در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

چگونه بدبخت شوید

تعداد امتیاز: 1

چگونه بدبخت شوید

چگونه بدبخت شوید

چکیده :

اگر این اقدامات را انجام دهید بدبختی خودتان را تضمین می کنید.

انسان موجودی هدف محور است و بدون هدفگذاری قادر به زندگی کردن نیست. همه افراد در زندگی شان هدف یا اهدافی دارند، خواه از این نکته آگاه باشند و خواه نباشند. انسان در طول دوران زندگی خود در این سیاره به کلیه اهدافش رسیده و یا در حال رسیدن به آنهاست و این موضوعی است که بسیاری از افراد به آن توجه نکردند. تصمیم گرفتم یک مقاله آموزشی را برای کسانی که میخواهند به بدبختی برسند بنویسم؛ زیرا با جستجو در اینترنت متوجه شدم مطالب آموزشی کمی برای این دسته از افراد موجود است، بنابرین برای خدمات رسانی مطلوب ، این کار را انجام دادم تا این افراد نیز بتوانند به مطالبی که به دنبال آن هستند دسترسی داشته باشند و زودتر به هدفشان برسند. برای دستیابی هرچه سریعتر به بدبختی این اقدامات را انجام دهید:

- هدف مکتوب، دقیق و شفاف داشته باشید

دقیقا مشخص کنید و در دفتری یادداشت کنید که در زندگی به چه چیزهایی می خواهید برسید و به چه سطحی از بدبختی و درماندگی میخواهید دست یابید. نوشتن اهداف به شما کمک میکند خیلی سریعتر به هدفتان برسید.

 

- طرز فکر یا مایند ست تان را تغییر دهید

همیشه به هدفتان فکر کنید و مطمئن باشید که به بدبختی که مد نظرتان است خواهید رسید، زیرا انسان هرآنچه که به آن برای همیشه فکر میکند ، تبدیل میشود. همه چیزهایی که بشر تاکنون موفق به ساختن آن شده، ابتدا در ذهنش بوجود آمده و سپس توانسته نمود فیزیکی اش را بسازد. به اجسام دورو بر تان با دقت نگاه کنید: موبایل، ماشین، شهرها و ساختمان ها و .... همه این ها ابتدا در درون ذهن انسان تولید شده اند؛ این اتفاق بر اساس قانون تبدیل دائمی انرژی رخ میدهد؛ یعنی اینکه همه چیز در دنیا انرژی هست. انرژی تنها از یک سطح و میزان ارتعاش به سطح و ارتعاش دیگر تبدیل میشود. ایده ساختن موبایل انرژی بود که بصورت فکر و تصویر ابتدا در ذهن ایجاد شده و سپس به فرم و حالت دیگر خود که در سطح ارتعاش متفاوتی از تصویر و ایده اش قرار دارد و آن چیزی نیست جز نمود فیزیکی اش ، تبدیل شد. بنابرین به این موضوع ایمان داشته باشید که هر میزان از بدبختی که در ذهن تصور کرده و بدنبال رسیدن به آن باشید حتما خواهید توانست نمود فیزیکی آن را در زندگی پدیدار کنید.

- روزانه چندین ساعت ترانه های غمگین یا بی محتوا گوش کنید

کلمات منفی و نا امید کننده تاثیر بسیار خوبی بر روی طرز فکر تان میگذارد. هنگامی که به ترانه  غمگین و یا حاوی کلمات منفی با احساس گوش میدهید، ذهن نیمه آگاه که نام دیگر ان ذهن احساسی است، فعال میشود و این کلمات به اعماق این ذهن نفوذ میکند. ذهن نیمه آگاه فرق میان کلمه و یا اتفاق واقعی و غیر واقعی را نمی داند و هر کلمه، ایده و تصویری را که وارد آن میشود را به عنوان اتفاق واقعی درنظر میگیرد؛ بنابرین بلافاصله واکنش نشان داده و تغییرات فیزیکی مناسب که شما را به بدبختی نزدیکتر میکند را در بدن تان مشاهده خواهید نمود. ذهن نیمه آگاه تنها با شنیدن یک کلمه غم انگیز و بدبخت پسند میتواند آن را به واقعیت زندگی تان تبدیل کند. ذهن نیمه آگاه مسئول رساندن شما به هدف تان است. مطمئن باشدید زمانی که این اطلاعات را بدستی وارد این ذهن کنید، شما را به هدفتان می رساند. بنابرین تا میتوانید به گوش دادن آهنگ های غمگین ادامه دهید.

- پیدا کردن دوستانی که بدبخت تر از شما هستند

افرادی که به سطح بالای بدبختی رسیدند ، همیشه در این مورد حرف های بزرگی برای گفتن دارند. آنها این مسیر را قبل از شما پیمودند، بنابرین با پیوستن به حلقه افراد بدبخت، میتوانید مطمئن باشید که هر روز درسی از آنها می آموزید که میتواند یک قدم زندگی تان را به سمت تیرگی و بدبختی نزدیکتر کند. تا میتوانید با این دوستان وقت بگذرانید، زیرا اینطوری مطمئن خواهید بود که طرز فکر آنها در شما نفوذ میکند و پس آن رفتار تان مانند آنها میشود و سپس به همان نتایجی که آنها دست یافته اند، دست پیدا می کنید.

 

- فکر کنید که فرد مهمی هستید

هر روز که از خواب بیدار میشوید، شروع کنید به غر زدن؛ اینکه مریض هستید، حالتان خوب نیستید، چرا این همه مشکل برای شما وجود دارد، وضعیت اقتصادی خوب نیست، هر روز مشکلاتتون بیشتر میشود، فکر کنید که دیگران به شما خیلی اهمیت می دهند و با ناله کردن هایتان واقعا افراد زیادی حواس شان را متوجه تان می سازند. هر روز به این فکر کنید که اگر بمیرید و از بین بروید همه دنیا زندگی شان را تعطیل کرده و دیگر هیچ امیدی به زندگی نخواهند داشت. مطمئن باشید که آن روز که می میرید و خبر مرگ تان به گوش کسی میرسد که انگشت پایش به گوشه مبل گرفته بود و کمی درد احساس میکرد و به فکر انگشت پایش بود، انگشتش را فراموش می کند و به شما فکر می کند، چون شما از درد انگشت پایش، برایش مهم تر بودید.

- مبادا مسئولیت همه مشکلات و موانع را خودتان بپذیرید

با دقت به محیط اطراف تان نگاه کنید و عواملی که باعث شده بدبخت نشوید را مورد بررسی قرار داده تا بتوانید موانع را پس از شناسایی از بین ببرید؛ نکند دولت به اندازه کافی تلاش نکرده، شاید به اندازه کافی بد شانس نبودید، یا شاید هم به اندازه کافی تنبل نبودید، شاید از زمان و وقت تان به بدترین نحو استفاده نکردید و یا اینکه مدت کمی وقت تان را در صفحات مجازی تلف کردید و یا اینکه صفحات مجازی حاوی مطالب بی محتوای زیادی نبود و این موضوع باعث شده نتوانید مدت زمان زیادی در آن بمانید. مقصر هر کسی است پیدایش کنید و او را به سزای اعمالش برسانید. اگر مقصر را پیدا کنید و از میان بر دارید حتما به هدف تان می رسید.

- هرگز کتاب نخوانید

افراد خوشبخت زیادی داستان زندگی شان را نوشتند و به صورت کتاب منتشر کردند. آنها نوشتدن که چطور زندگی تیره شان به یک زندگی شاد تبدیل شده. واقعا جای تعجب است که چرا افراد داستان خوشبختی شان را برای استفاده دیگران می نویسند و در اختیار دیگران قرار میدهند، به هر حال شما که به شنیدن این داستانها و آموختن این موارد نیاز ندارید، بنابرین وقت تان را برای خواندن کتاب تلف نکنید و راه بهتری برای تلف کردن وقت تان پیدا کنید.مطالعه کتاب یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی بوده که برخی از افراد را به بدبختی نرسانده بود. این افراد از این موضوع بی اطلاع بودند و مطالعه کتاب را آغاز کرده بودن، غافل از این که انجام دادن کاری پس از مدتی تبدیل به عادت میشود.

-مانند اکثریت مردم فکر کرده و زندگی کنید

بیش از هشتاد درصد مردم عادت به مطالعه روزانه ندارند، ورزش نمی کنند، فکر میکنند تنها عواملی که میتواند به بدبخت شدنشان کمک کنند؛ مشکلات اقتصادی، دولت و دیگران هستند و البته در این راه خیلی هم  موفق بوده و بنظر میرسد به اهدافشان رسیده اند.

تنها بخاطر پول کار کنید و نه بخاطر علاقه شخصی و کسب رضایت قلبی، اصلا چه لزومی دارد که از طریق انجام دادن کاری که به آن علاقمند هستید، کسب درآمد کنید. میتوانید منتظر بمانید که شخصی پیدا شده و به شما پیشنهاد کار دهد. از هر طریق ممکن می توانید به پول دست پیدا کنید، چون پول مهمترین چیزی است که در زندگی وجود دارد و بدست آوردن آن حتی اگر منجر به آسیب دیگران و یا تلف کردن وقت و زمان همراه باشد که عالی است و این همان چیزی است که میتواند بدبختی را در سر تاسر مدت زندگی و حسرت را در پایان زندگی تان به ارمغان بیاورد و چه چیزی بهتر از این که هم به بدبختی برسید و هم این که مطمئن شوید که زندگی تان را تباه کرده و حسرت زیادی که نتیجه بدبخت شدنتان بوده، نصیبتان میشود. 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان