در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

کسب ثروت با برنامه ریزی مجدد ذهن

تعداد امتیاز: 1

کسب ثروت با برنامه ریزی مجدد ذهن

کسب ثروت با برنامه ریزی مجدد ذهن

چکیده :

کسب ثروت با برنامه ریزی مجدد ذهن

برای اینکه به موفقیت برسی باید ذهن نیمه آگاه  خودت رو مجددا برنامه ریزی کنی. در این پست میخوام توجه تو رو به توصیه های ناپلون هیل  در کتاب معروفش فکرکن و ثروتمندشو جلب کنم. خواهشی که ازت دارم اینه که چندین بار این پست رو مطالعه و با دقت بهش فکر کنی.

برای اینکه بتونی خواست و آرزوی قلبی خودت رو به ثروت تبدیل کنی باید احساسات مثبت رو به ذهن نیمه آگاه خودت تزریق کنی. یادت باشه تنها، افکاری که با احساس همراه باشند قادر خواهند بود که ذهن نیمه آگاه تو رو تغییر بدند. در واقع تو با این کار ذهن نیمه آگاه  خودت رو مجددا برنامه ریزی میکنی.

بنابرین در این بخش هفت احساس مثبت برتر و هفت احساس منفی برتر رو بهشون اشاره میکنم. کار تو اینه که این هفت احساس مثبت رو جایگزین احساسات منفی کنی، زیرا ذهن نیمه آگاه یا ذهن احساسی  تنها جای یک نوع احساس هست. یا احساس مثبت و یا احساس منفی. پس خوب حواست به این نکته باشه: تو نمیتونی هم زمان هم احساس مثبت و هم احساس منفی رو در ذهن نیمه آگاه خودت وارد و تثبیت کنی.

    هفت احساس منفی برتر:

1) احساس ناشی از ترس

2) احساس حسادت

3) احساس نفرت

4) احساس انتقام

5) احساس طمع

6) احساس خرافه پرستی

7) احساس خشم

    هفت احساس مثبت برتر: 

1) احساس خواستن

2) احساس ایمان

3) احساس عشق

4) احساس سکس

5) احساس اشتیاق فراوان

6) احساس هیجان

7) احساس امید

برای اینکه احساسات مثبت رو در ذهن نیمه آگاه تو ثبت بشه و قادر به تغییر الگوی ذهنی خودت بشی از  قانون عادت کردن استفاده کن. عادت جدید بکار گیری احساسات مثبت رو در خودت شکل بده و با این کار تو موفق خواهی شد تا احساسات مثبت رو در ذهن نیمه آگاه خودت ثبت کنی و زمانی که این اتفاق بیوفته دیگه  این احساسات مثبت هستند که کنترل زندگیت رو بر عهده میگیرند.

یادت باشه که تنها با اجرای این دستورات تو قادر به تغییر الگوی ذهنی  خودت که در ذهن نیمه آگاه تو وجود دارد خواهی بود. این نکته رو هیچ وقت فراموش نکن که حتی وجود یک حس منفی در ذهن نیمه آگاه  تو باعث میشه که فرایند برنامه ریزی مجدد ذهن نیمه آگاه  غیر ممکن شود.

ذهن نیمه آگاه  تو بر اساس  فرکانسی رو که تولید میکنه مسئول ارتباط تو با هستی خواهد بود و با نیروی ایمان، فرکانس مورد نظر رو به هستی  صادر کرده و تو رو به هوش بینهایت  متصل میکنه و آنچه را  که تو بصورت هوشیارانه به اون  ایمان  داری و  ایده ای رو که در ذهن نیمه آگاه  خودت کاشتی رو به هستی با فرکانس مورد نظر ارسال میکنه. اگه تو در مورد اینکه رادیو چطور کار میکنه اطلاعاتی کسب کنی و یا اینکه چطور با گوشی هوشمند خودت میتونی با فرد مورد نظر تماس بگیری،  در واقع میتونی نحوه کار کرد ارسال فرکانس تولید شده توسط ذهن نیمه آگاه با بکار گیری از کارکرد قانون ارتعاش و قانون جذب  و ارتباط با هوش بینهایت از طریق عنصرآسمانی رو بخوبی درک کنی.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان