در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

کسب در آمد از طریق اینستاگرام

تعداد امتیاز: 0

کسب در آمد از طریق اینستاگرام

کسب در آمد از طریق اینستاگرام

چکیده :

فرصتها همیشه وجود دارند، ولی این ؛ آمادگی افراد است که به آنها اجازه میدهد تا فرصت ها را ببینند.

شاید برای برخی ها این سوالات وجود داشته باشد : " چرا باید فالوور هایمان را افزایش دهیم؟، آیا واقعا میشود از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟" در پاسخ باید بگویم که فضای مجازی در آینده ای بسیار نزدیک تقریبا تبدیل به تنها ابزار کسب درآمد میشود. سبک زندگی انسان به جهتی به پیش میرود که راحت طلبی هر روز بیشتر توسعه پیدا میکند. افراد نیاز دارند تا در آرامش و راحتی کامل بوده و بدون کوچکترین زحمتی همه چیز را در دسترس داشته باشند، آنها بیش از هر چیز دیگری به موبایلشان توجه میکنند، حتی دیگر زیاد تلوزیون نگاه نمیکنند، روزنامه و کتاب نمیخوانند، به بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر نگاه نمیکنند، آنها در حالتی از هیپنوتیزم قرار گرفتند یعنی اینکه بوسیله موبایل و فضای مجازی هیپنوتیزم[1] شده اند و این یعنی اینکه اگر بخواهید که آنها را ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید و با آنها صحبت کنید و پیامی بدهید باید از طریق محیط های اجتماعی فضای مجازی اقدام کنید. اکنون که با تکنیکهای افزایش فالوور آشنا شدید و عملا توانستید فالوورهایتان را به حد قابل قبولی افزایش دهید ، نوبت به فراگیری تکنیکهایی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام  میرسد. اقدام هوشمندانه ای که باید انجام دهید:تبدیل فالوور به درآمد ، است:

صداقت داشته باشید:

بهترین استراتژی برای کسب موفقیت در هر کاری ، صادق بودن است. گفته ای است که توسط بزرگی گفته شده:" اگر صداقت وجود نداشت، برای کسب موفقیت ما مجبور بودیم آن را اختراع کنیم". اگر میخواهید همیشه در اوج بمانید، هیچ گاه صداقت تان را خدشه دار نکنید. صادق بودن، موجب میشود فالوور ها که مشتری های بالقوه هستند، به شما اعتماد کنند. صداقت ، ابزاری است که فالوور هایتان را به مشتری هایتان  و مشتریهایتان را به مشتری راضی و مشتری های راضی را به مشتری وفادار تبدیل میکند و در این زمان است که شما با حجوم انبوهی از فالوور که قابلیت تبدیل شدن به مشتری را دارند ، روبرو میشوید.

 

همیشه بیشتر بدهید:

دارای هر تخصصی بوده و هر خدماتی که به فالوور هایتان ارائه میدهید ، همیشه این نکته را به یاد داشته و از آن پیروی کنید:" همیشه بیشتر از آنچه(مقدار پولی) که دریافت میکنید، بدهید و خدمات ارائه کنید، طوری که این اتفاق برای فالوور یا مشتری تان ملموس باشد."بیاد داشته باشید که هر فردی ، مهم ترین شخصی است که در دنیا وجود دارد و میخواهد که خواسته ها و نیاز هایش برآورده شود؛ بنابرین زمانی که با فالوورتان ارتباط برقرار میکنید، به او نشان دهید که از نظر شما هم ،او مهمترین فردی است که در دنیا وجود دارد. این یعنی شما عاشق او هستید و عاشقانه به او میدهید[1]، بنابرین وی نیز از چیزی که عاشقش است( پولش) به شما میبخشد، تنها برای اینکه به عشق شما پاسخ دهد.

 


[1] در واقع شما از قانون " دادن و دریافت کردن" که یکی از قوانین موجود در طبیعت است پیروی میکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قانون به فصل پنجم کتاب " تو موفق بدنیا آمدی" مراجعه کنید.

 

فروش و ارائه کالا و خدمات بصورت مستقیم:

 

میتوانید بصورت مستقیم ؛کالا و خدمات تان را ارائه کنید. بعنوان مثال میتوانید برای فالورها یتان بر اساس درخواست شان ، از نقاشی ها و طرح هایی که خودتان خلق میکنید به آدرس شان بفرستید و یا برایشان ای میل کنید. و یا بصورت صوتی، تصویری از طریق تلفن، ایمو، ایمیل ،اسکایپ و تلگرام به آنها  از راه دورآموزش دهید و یا ویدئوهای آموزشی با استفاده از موبایل ساخته و برای مشتریانتان ارسال کنید. به یاد داشته باشید که گرفتار دام الگوی ذهنی[1] تان نشوید. الگوی ذهنی تان بصورت پیش فرض به این صورت شکل گرفته که اقتصاد، تجارت و ارتباطات را بصورت سنتی ببیند، زیرا الگوی ذهنی تان در محیطی شکل گرفته که اقتصاد و روابط ها بصورت سنتی و فیزیکی بوده؛ بنابرین شما ناخودآگاه[2] بر این باورید که این تکنیکها و روش ها کار نمیکند و بدون اینکه خودتان بدانید و بخواهید دست به این اقدامات نمیزنید و فعالیت و کسب و کارتان را آغاز نمیکنید. بیاد داشته باشید که دام الگوی ذهنی خطرناک ترین دامی است که میتوانید در آن گرفتار شوید.

میتوانید وبسایتی را برای خودتان بسازید. با هزینه بسیار ناچیز میتوانید سایت خود را داشته باشید و مشتریان خود را به سایتتان راهنمایی کنید و با اهداء هدایای آموزشی ، از آنها دعوت کنید تا به عضویت وبسایت شما درآیند. بدین ترتیب، آنها آدرس ایمیل شان را در اختیارتان قرار داده و شما میتوانید با ابزراهای آنلاین ای میل مارکتینگ ، بصورت دوره ای برای آنها ای میل ارسال کنید و بازاریابی کنید. همه این مهارتها را میتوانید به آسانی فرا بگیرید و یا از خدمات سایر افراد به این منظور استفاده کنید.

 


[1] برای آشنایی با نحوه شکل گیری الگوی ذهنی و نحوه تغییر آن به فصل دوم کتاب " تو موفق بدنیا آمدی" مراجعه کنید.

[2] Subconsciously 

 

همکاری در فروش:

اگر خودتان کالایی تولید نمیکنید و محصولی برای فروش ندارید میتوانید در فروش محصولات دیگران مشارکت کنید و درصدی از مبلغ فروش را به عنوان سود فعالیت تان از صاحب اصلی کالا و خدمات دریافت کنید. فرض کنید که به عکاسی بسیار علاقمند هستید و صفحه تان را هم در این مورد ایجاد کردید و این صفحه اینستاگرامتان عکسهایی را که میگیرید به اشتراک میگذارید و به فالوورهایتان آموزش میدهید. در یکی از پستها و مطالب قصد دارید به آنها توصیه کنید که برای خود دوربینی که شما استفاده میکنید و یا وسیله دیگری که در ارتباط با این رشته  و سرگرمی است تهیه کنند. شما در نهایت صداقت به آنها پیشنهاد میدهید که وسیله ای که از لحاظ فنی از نظر شما صلاحیت دارد را تهیه کنند، بنابرین میتوانید لینک خرید آنلاین محصول مورد نظر را از سایت دیگر بعنوان مثال دیجی کالا یا سایتهای مشابه در بیو اینستاگرام و یا اگر صاحب وبسایت هستید، در مطلب مربوطه قرار دهید. بنابرین اگر کاربری با کلیک بر روی لینک مورد نظر وارد سایت شده و خرید کند؛ آی پی و مشخصات شما در سایت ثبت شده و بابت خرید مشتری به شما پورسانت و سود تعلق میگیرد. البته قبل از آن شما میبایست به سایت مورد نظر مراجعه کرده و در قسمت همکاری در فروش آن سایت ثبت نام کرده و برای خود یک پروفایل ایجاد کنید. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید اطلاعات بسیار زیادی در مورد همکاری در فروش بدست آورید . همین اقدام را میتوانید در برابر فروشگاهها و اماکن خرید غیر آنلاین انجام دهید. میتوانید از فروشگاههای بزرگ که خودتان مشتری آنها هستید و به کارشان اعتماد دارید کد معرف جهت همکاری در فروش دریافت کنید. بنابرین میتوانید هنگام ارائه مشاوره به فالوور هایتان  به آنها کد معرف را داده و آنها را به خرید از فروشگاه های مورد نظر دعوت کنید. این اقدام هم به نفع فالوورهای شماست و هم خودتان؛ زیرا آنها مشمول تخفیف و پاداش میشوند و شما نیز پورسانت دریافت میکنید. شاید این سوال برای تان پیش بیاید که چطور به من کد معرف میدهند؟ میزان فالوور های شما و فعالیتی که انجام میدهید اعتبار زیادی برای شما به همراه آورده. اکنون شما در زمینه ای که فعالیت میکنید بعنوان یک برند محسوب میشوید و میتوانید مشتریان زیادی را به فروشگاههای مختلف هدایت کنید، بنابرین فروشگاهها با دیدن صفحه اینستاگرام تان از شما استقبال خوبی بعمل خواهند آورد، زیرا آنها نیز به قدرت عظیم اینستاگرام پی برده اند و برای بازاریابی و تبلیغات مجبورند که دست به دامن اینستاگرام شده و این روند با سرعت بسیار زیادی روبه افزایش است.

 

 


[1] They are hypnotized nad mesmerized by Social Media

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان