در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

ویژگی هدفگذاری موفق

تعداد امتیاز: 0

ویژگی هدفگذاری موفق

ویژگی هدفگذاری موفق

چکیده :

هدفگذاری موفق، ضامن موفقیت شما در زندگی خواهد بود، زیرا با این اقدام مطمئن خواهید شد که مسیر مناسبی را انتخاب کردید

بزرگترین اتفاقی که در زندگی هر فردی میتواند رخ دهد   تجربه" هدفگذاری موفق" هست. کمتر از پنج درصد افراد، این اتفاق مهم را تجربه میکنند. زمانی که برادران رایت تصمیم به پرواز گرفتند،  همه فکر میکردند که آنها دیوانه شدند. آنهابه هیچ وجه نمیدانستندکه چطور می شود پرواز کرد، ولی آنها تنها از یک چیز کاملا مطمئن بودند و آن هم این بود که " فقط میخواستند که پرواز کنند " بدون توجه به شکستهای بسیار زیادی که داشتند بارها و بارها سعی کردند و سرانجام موفق شدند. حتی تا مدتها مردمی که ندیده بودند باور نمیکردند که آنها می توانند پرواز کنند. یادتان باشد هر آنچه که مردم (نود و پنج درصدی که هدف گذاری موفق را تجربه نکردند) نمیدانند و یا در توان خود مبنی بر انجام دادنآن نمی یابند ' غیر منطقی و دیوانه بازی و پریشان حالی میدانند' . 


کارل بنز "موسس شرکت تولید خودروی بنز " برای تولید اولین خودروی مدرن آزمایشات خود را مخفیانه انجام میداد چون بارها توسط مردم مورد تمسخر و آزار قرار گرفت ولی سرانجام توانست موفق شده و خودروی مورد نظر را تولید کرده و در میان دیدگان همه خودروی تولید شده را مورد آزمایش قرار داد و همگان را متعجب ساخت.

✔️ اگر هدفی را که انتخاب کردید آنقدر بزرگ هست که نمیدانید چطور میتوانید به آن دست یابید و کاملا در سردرگمی بسر می برید، این یعنی شما هدفتان را درست انتخاب کردید

✔️ هدفتان، مهمترین چیزی که  از هدفگذاری موفق، بدست میاورید نیست، بلکه مهمترین اتفاق؛ تبدیل شدن شما به فردی هست که قبلا نبودید و در آینده میخواهید به آن تبدیل شوید. برادران رایت اگر هواپیمایشان را از دست میدادند و یا آن هواپیما سقوط می کرد، آنها چیزی را از دست نمیدادند، زیرا آنها دیگر دانش ساخت آن را داشتند و این اتفاق چیزی هست که در آنها ایجاد شد و در واقع رسیدن  به رشد درونی و خلق اتفاق بزرگ آن چیزی هست که شما هرگز از دست نخواهید داد.

✔️ اگر در راه رسیدن به هدفتان احساس تنهایی  می کنید، این یعنی در مسیر درستی قرار دارید، لطفا مصمم باشید.

✔️ اگر دیگران با شنیدن هدفتان ، به شما خندیدند و سعی در نصیحت کردن و منصرف کردن تان داشتند و پشت سر و یا در مقابل به دیوانه بودنتان رای دادند، با اطمینان می گویم، که شما کاملا در مسیر درستی قرار دارید. به یاد داشته باشید، وقتی ،نود و پنج درصد افراد هدف گذاری موفق را تجربه نمیکنند این یعنی این که آنها تعدادشان از پنج درصدی ها خیلی بیشتر بوده و این موضوع کاملا طبیعی هست که این افراد ، شما را دیوانه و غیر منطقی خطاب دهند. همیشه به افراد متخصص در هر زمینه مراجعه کنید و نظر آنها را مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار دهید.

منتظر شما در جمع پنج درصدی های موفق هستم.

هدایت محمودی

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان