در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

هفت فیلمی که هر فرد و کارآفرینی باید ببیند

تعداد امتیاز: 0

هفت فیلمی که هر فرد و کارآفرینی باید ببیند

هفت فیلمی که هر فرد و کارآفرینی باید ببیند

چکیده :

خواندن داستان زندگی افراد موفق و بررسی سبک زندگی آنها ، نقشه راه ایده آلی را برای موفقیت به شما نشان میدهد

هفت فیلمی که هر فرد و کارآفرینی باید آنها را ببیند

اگر علاقمند به دیدن فیلمهای سینمایی هستید و از طرفی بدنبال فراگیری اصول اساسی موفقیت هستید و یا بدنبال فرصت مناسبی برای آغاز کسب و کار هستید، فرصت دیدن این فیلمها را از دست ندهید. در این پست لیستی از این فیلمها را قرار میدهم.

1- Jerry Maguire

با دیدن این فیلم به اهمیت داشتن هدف و دید فردی ، پی خواهید برد، هرچند که شاید دیگران آن را آنطوری که شما میبینید، نبینند. تام کروز در این فیلم ایفای نقش میکند.

2- Joy

در این فیلم ؛ به اهمیت پافشاری در راه رسیدن به هدفتان پی خواهید برد و می آموزید که چطور یک کسب و کار و بیزینس را از اولین قدمهای آن شروع کنید ، هرچند که در این مسیر دوستان و اعضای خانواده ، زیاد حمایت کننده بنظر نمیرسند، ولی شما می آموزید که چطور بر روی هدفتان تمرکز کرده و در مسیر باقی بمانید.

3- Office Space

نگرش مثبت ، همیشه شما را به سمت هدفتان و به جلو سوق میدهد، در این فیلم شما می آموزید که چرا نباید به کار کردن برای دیگران راضی شوید.

4- The Aviator

این فیلم داستان موفقیت Howard Hughes را در طی سالهای 1927-1947 مورد بررسی قرار میدهد و لئوناردو دیکاپریو در نقش هوارد هاگز ایفای نقش میکند. در این فیلم میبینید که چطور هوارد هاگز علی رغم مشکلات فراوانی که در مسیر پیشرفت به آنها برخورد کرده توانست به موفقیت های بزرگی دست یابد.

5-  The Pursuit of Happiness

این فیلم با بازی Will Smith در مورد داستان شخصی هست که در آن ، فرد با استفاده از مهارت خود در فروش به موفقیت چشم گیری میرسد.

6- The Social Network

این فیلم در مورد داستان موفقیت Mark Zuckerberg  موسس فیس بوک هست و در این فیلم ؛روند موفقیت چشمگیر مارک را با راه اندازی فیس بوک ، دنبال خواهید کرد. دیدن این فیلم درسهای زیادی را برای کسانی که برای اجرا و پیاده کردن ایده هایشان با شک و تردید همراه هستند، خواهد داشت.

7- Steve Jobs

این فیلم داستان زندگی استیو جابز را به نمایش میگذارد و در این فیلم میبینید که چطور استیو جابز مسیر موفقیت خود را طی میکند و داستان آغاز کار کمپانی اپل و ترک استیو جابز و بازگشت وی به شرکت و اتفاقات جالبی که در مسیر موفقیت این شرکت بزرگ توسط جابز رقم میخورد.

 

 

 

                                                           

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان