در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

قانون سپاسگزاری

تعداد امتیاز: 0

قانون سپاسگزاری

قانون سپاسگزاری

چکیده :

برای دریافت نتیجه مطلوب از قانون جذب، باید ارتعاش تان را افزایش دهید. استفاده از قانون سپاسگزاری برای شما این امکان را فراهم می سازد تا بتوانید ارتعاشتان را افزایش دهید.

آیا تابحال شده زمانی که صبح از خواب بیدار شدید، بخاطر اینکه دوباره فرصت زندگی کردن دارید، شکرگزار باشید؟ آیا تابحال به دستها، پاها و قسمتهای مختلف بدنتان نگاه کرده و بخاطر اینکه میتوانید از آنها استفاده کنید، شکرگزار بودید؟ شما به منبع بی پایان انرژی و هستی مرتبط هستید. صرف نظر از اینکه زندگی تان چگونه بنظر میرسد؛ همیشه میتوانید کیفیت آن را بهبود ببخشید. اگر بدنبال ایجاد تغییر در زندگی تان هستید؛ سپاسگزاری، مهمترین ابزاری است که باید از آن استفاده کنید. اگر هر روز بخاطر چیزهایی که دارید قدردان باشید، پس از گذشت دو ماه، هرگز زندگی را آنطوری که اکنون می بینید، نخواهید دید.

    لیستی از چیزهایی که از داشتن آنها خوشحال هستید تهیه کرده و هر روز بخاطر داشتن آنها، سپاسگزار باشید. با این اقدام ؛ خودتان را در سطح ارتعاش بالاتری قرار خواهید داد. برای اینکه از قانون جذب نتیجه مطلوبی کسب کنید، باید ارتعاش تان را افزایش دهید. با تکرار روزانه سپاسگزاری و قدردانی ، خواسته هایتان تبدیل به داشته هایتان میشود و هستی بیشتر و بیشتر به داشته هایتان اضافه خواهد نمود. نتایجی را که برای خود رقم میزنید، فقط و فقط بستگی به تصمیم و عملکرد خودتان دارد. با استفاده از قدرت دلیل جویی و متفکر ذهن آگاه تان، هم اکنون تصمیم گرفته تا نگرش مثبت را جایگزین کرده و به قدردانی نمودن از نعمتهایی که خداوند بزرگ در اختیارتان گذاشته بپردازید و از این نکته آگاه باشید که هر آنچه که به آن فکر کرده و ایمان داشته باشید ، دریافت خواهید نمود. با بکارگیری قانون سپاسگزاری؛ شما انرژی مثبت را تولید کرده و رها میسازید،که این اتفاق میتواند منبع عظیمی برای جذب اتفاقات مثبت در زندگی تان باشد. اگر تمرین سپاسگزاری را هر روز انجام دهید، پس از مدت کوتاهی، باید گذشته تان را با تلسکوپ نگاه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان