در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

قانون تبدیل دائمی انرژی

تعداد امتیاز: 1

قانون تبدیل دائمی انرژی

قانون تبدیل دائمی انرژی

چکیده :

همه انرژی که در هستی وجود داشته و در حال جنب و جوش است، در نهایت در فرم فیزیکی ، ظاهر خواهد شد.

 

استفاده از قانون دائمی تبدیل انرژی ، برای کسب موفقیت و نتیجه دلخواهتان در زندگی

هرآنچه که در هستی وجود داشته که میتوانیم بشنویم، لمس کرده، چشیده و ببینیم و نیز احساساتمان؛ همگی نمودی از انرژی در سطوح مختلف ارتعاش می باشد. تغییر ؛ تنها خصوصیت و ویژگی انرژی است. انرژی؛ علت و معلول خودش بوده که نه ایجاد شده و نه از بین میرود. قانون تبدیل دائمی انرژی  بیان کننده این موضوع است که سطح غیر فیزیکی زندگی همیشه به نمود فیزیکی تبدیل میشود. انرژی افکار و ایده ها توسط احساسات از بدن و از طریق بدن به حرکت تبدیل شده که در نهایت به نمود فیزیکی و نتیجه مورد نظر ، تبدیل میشود.

برای درک بهتر این قانون؛ آب را بعنوان مثال درنظر بگیرید. همانطور که میدانید؛ مولکول آب از دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن ساخته شده و اگر به سطح کوچکتر از آن بپردازیم دیگر آب وجود نخواهد داشت بلکه با اتمهای هیدروژن و اکسیژن سرو کار خواهیم داشت. با بررسی و مطالعه دقیقتر این اتمها با چشم مسلح؛ خواهید دید که این اتمها دارای ارتعاش بوده و ساکن نمی باشند. هنگامی که آب را سرد کرده و به یخ تبدیل کنید ؛ خواهید دید که اتمهای تشکیل دهنده آن در سطح ارتعاش آرام تری نسبت به اتمهای تشکیل دهنده آب قرار دارند و هنگامی که آب را گرما داده و به بخار تبدیل کنید؛ میزان ارتعاش اتمهای تشکیل دهنده آن افزایش می یابد. در همه این موارد تغییرات زیادی را شاهد بودید، ولی انرژی موجود در آب، یخ و بخار از بین نرفت، بلکه از حالت و شکلی به حالت دیگر تغییر کرد که تغییرات آنها تنها بواسطه تغییر در سطح و میزان ارتعاش بوجود آمده.

 

فرض کنید در یک روز گرم تابستانی ناگهان تصمیم گرفتید که نوشیدنی خنکی بنوشید. بنابرین مقداری آب در فریزر قرار داده تا یخ مورد نیاز را داشته باشید؛ پس از مدت کوتاهی یخ را برداشته و به نوشیدنی تان اضافه کرده و می نوشید. ایده درست کردن یخ در ذهن آگاه تان  ایجاد شد؛ در واقع تصویری از آن ایده در ذهنتان ایجاد شده، سپس بصورت احساسی به آن وابسته شدید؛ ایده مورد نظر از ذهن آگاه به ذهن نیمه آگاه  منتقل شده و در نتیجه این اتفاق؛ ارتعاش متفاوتی را تجربه کردید و بلافاصله دست به اقدام زدید؛ آب را داخل ظرف مخصوص ریخته و آن را در فریزر قرار دادید. همه این اتفاقات در کسری از ثانیه رخ داده است. در طی روز پنجاه الی هشتاد هزار ایده و فکر به ذهن آگاه تان رسیده یا تولید میشود؛ ولی آنهایی را که بصورت احساسی نسبت به آن وابسته باشید، به ذهن نیمه آگاه منتقل میشود که منجر به اقدام و عمل از طرف شما گشته و درنهایت نمود فیزیکی آن انرژی، پدیدار میشود. فراموش نکنید که اتفاقات، و اجسام و چیزهایی که توسط شما خلق میشوند، همگی انرژی هستند ولی در سطح ارتعاش متفاوت. نگهداری ایده های منفی در ذهن منجر به اتفاقات منفی میشوند و نگهداری ایده ها و افکار مثبت ، اتفاقات مثبت را ایجاد میکنند. اینکه ذهنتان ،جایگاه چه افکاری است ، بسیار مهم است زیرا شما همان انرژی را به نمود فیزیکی اش تبدیل خواهید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان